Афанасьєв про кремлівські тортури

Афанасьєв про кремлівські тортури

Екс-політв’язень Геннадій Афанасьєв розповів, що Кремль і досі застосовує до своїх арештантів страшні тортури. Він повідомив, що все, через що він пройшов за колючим дротом у Росії, докорінно змінило його особистість.

Зокрема, він по-іншому почав ставитися до України та її народу. Мовляв, йому вдалося осягнути, що спроможний впливати на політичну ситуацію в країні та приймати участь у долі самих українців.
Наразі Афанасьєв прибув до Британії, аби звідти донести світові через іноземні ЗМІ реалії російських в’язниць. За його словами, КДБ й досі користується засобами впливу, які ще у 1937 році використовували радянські спецслужби. Зокрема, надягають протигази та пускають туди «блакитне паливо», аби вибити з людини потрібні зізнання, каже Афанасьєв. Такі тортури тривають не менше 10 діб.
Нагадаємо, Геннадія Афанасьєва заарештували у 2015 році за «справою Сєнцового». Звільнили лише влітку 2016 року. Після чого колишній арештант розгорнув активну боротьбу за звільнення політичних в’язнів із кремлівських буцегарень.

Олександр Володимирович Петровський нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла І – го ступеня.
Напередодні свята Великодня, сьогодні 23 квітня, на запрошення Почесного патріарха   Філарета, у столиці нашої держави відбулося нагородження Олександра Володимировича Петровського...