Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Жириновський вкотре озвучив плани Путіна

Жириновський вкотре озвучив плани Путіна
238427 ПЕРЕГЛЯДІВ

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський, виступаючи з трибуни Державної Думи Російської Федерації, закликав спалити Париж та розбомбити Німеччину разом з усіма німцями.

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський, виступаючи з трибуни Державної Думи Російської Федерації, закликав спалити Париж та розбомбити Німеччину разом з усіма німцями.

Очільник однієї з найбільших фракцій російського парламенту заперечив саме існування такого поняття як «дружба народів». Замість того у внутрішній політиці, на його думку, Росія має керуватися виключно холодним розрахунком. В чому полягає такий холодний розрахунок, лідер ЛДПР пояснив на конкретних прикладах. Головним інструментом Євросоюзу і НАТО Жириновський призначив Ангелу Меркель. Саме її він вважає відповідальною за санкції, введені проти Росії. За це, на думку Жириновського, Німеччина заслуговує того, щоб її бомбували з російських аеродромів, а всі без винятку німці були знищені. Подібна доля очікує і Францію – Париж має бути спалено.

Ці заяви зроблено на фоні миротворчих ініціатив німецького канцлера Ангели Меркель та французького президента Франсуа Олланда. Після своїх візитів до Києва та Москви, перші особи Німеччини і Франції відправились до Мінська. Тут в рамках роботи «нормандської четвірки» вони взяли участь в перемовинах про мирне врегулювання ситуації, що склалась на українському Донбасі.

Про офіційну реакцію німецької та французької сторін на заяви, які пролунали з високої трибуни російського парламенту, наразі не відомо.

Нагадаємо, ще задовго до трагічних подій в Україні, що розпочалися минулого року, Жириновський неодноразово погрожував Україні втратою територій. Зокрема його територіальні претензії до України стосувались Криму, Донбасу та Харкова. В той час офіційний Київ не зважав на подібні заяви. Українське МЗС часів Януковича розцінювало їх як особисту думку Жириновського, що не має ніякого відношення до офіціальної позиції керівництва РФ. 

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео