Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

ЄС вважає, що перемир’я дотримується усіма сторонами

ЄС вважає, що перемир’я дотримується усіма сторонами
185439 ПЕРЕГЛЯДІВ

Представник голови дипломатії Європейського Союзу, Майя Косьянчич, доповіла, що не дивлячись на деякі зафіксовані факти того, що бойовики неодноразово відкривали вогонь, перемир’я на Донбасі дотримується.

Представник голови дипломатії Європейського Союзу Федеріки Могеріні, Майя Косьянчич, доповіла, що не дивлячись на деякі зафіксовані факти того, що бойовики неодноразово відкривали вогонь, перемир’я на Донбасі дотримується.

На запитання журналістів, чи планує Європейський Союз запроваджувати ще ряд санкцій проти Російської Федерації, Косьянчич прокоментувала , що ЄС прискіпливо спостерігає за тим, як виконується Мінська домовленість, яка стосується сходу України. В той же час, Майя Косьянчич повідомляє, що 29 січня Рада Європейського Союзу довірила Комісії ЄС та Європейській зовнішньополітичній службі почати розробляти новий пакет санкцій для Російської Федерації, якщо раптом ситуація почне погіршуватися. Посилення або послаблення цих санкцій буде залежати від стану подій на сході України.

Слід нагадати, що вогонь мав припинитися на території України, зокрема східної її частини за Мінськими домовленостями вже 15 лютого від 00:00 години, однак терористи неодноразово порушували угоду.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео