Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

​ Юрій Луценко провів зустріч із Президентом Конституційного Суду Литовської Республіки Дайнюсом Жал

​ Юрій Луценко провів зустріч із Президентом Конституційного Суду Литовської Республіки Дайнюсом Жал
82409 ПЕРЕГЛЯДІВ

13 жовтня 2017 року відбулася зустріч Генерального прокурора України Юрія Луценка із Президентом Конституційного Суду Литовської Республіки Дайнюсом Жалімасом.

Генеральний прокурор України поінформував іноземних колег про стан реформування органів прокуратури України, досягнуті результати роботи відомства у боротьбі з організованою злочинністю і корупцією, у тому числі у кримінальних провадженнях стосовно колишніх високопосадовців.

Не залишено поза увагою Генерального прокурора України створення та забезпечення функціонування органів прокурорського самоврядування, а також остаточного позбавлення прокуратури функції слідства.

«Передача прокуратурою функції слідства покладе кінець спекуляціям на тему політичних переслідувань», - наголосив Юрій Луценко.

Поряд з цим Юрій Луценко підкреслив найвищий рівень взаєморозуміння та обопільної підтримки у відносинах між Україною та Литовською Республікою, у тому числі між правоохоронними органами.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення