Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

США винесло рішення про надання зброї Україні

США винесло рішення про надання зброї Україні
53122 ПЕРЕГЛЯДІВ

Проблема конфлікту на Донбасі залишається, ще й залишиться невирішеною багато років

Проблема конфлікту на Донбасі залишається, ще й залишиться невирішеною багато років. Незважаючи, про підписаний нещодавно «мир» і двосторонню згоду про відвід важкої зброї, бойовики продовжують обстрілювати наші позиції і зазіхають на нові території.
В свою чергу США вирішило підтримати Україну вже не пресловутими санкціями: уряд сполучених штатів готовий на рішучий крок – надати якісне озброєння ВСУ.
Як підкреслює М. Саакашвілі - це вирішальний крок у конфлікті на Східній Україні, адже російська агресія тільки починає набирати обертів. За словами чиновника, сьогодні Росія хоче захопити весь південь, а потім вже діяти на уряд України напряму.
«США – батьківщина демократії. Вона не повинна допустити порушення ідеалів, що сповідує споконвічно на теренах України. Ми вже не перший раз зверталися по допомогу до Сенату, наступного тижня ми знову оголосимо американському уряду своє прохання. Впевнені, що тепер нам не відмовлять, адже у владних колах США вже на 99% рішення є готовим. Сподіваюся, той, необхідний 1 відсоток і доповнить наше прохання.» - коментує Саакашвілі.
Нагадуємо, що раніше Джефрі Пайєтт відкрито заявив про рішення виділити 120 млн доларів для оновлення бойового оснащення для України. Проте, він також зазначив, що досі невідомо чи будуть виділені додаткові кошти для поставки літальної зброї.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео