Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

4 березня прем’єр-міністр Італії приїде до України

185518 ПЕРЕГЛЯДІВ

На 4 березня запланований візит італійського прем’єра Маттео Ренці. Він зустрінеться з Петром Порошенком, щоб обговорити важливі для України та всіх європейських країн проблеми

На 4 березня запланований візит італійського прем’єра Маттео Ренці. Він зустрінеться з Петром Порошенком, щоб обговорити важливі для України та всіх європейських країн проблеми. Про цю новину повідомив речник Міністерства закордонних справ Євген Перебийніс.
Зустріч Президента України та очільника Ради Міністрів Італії призначили на 14 годину 4 березня. Розмова буде відкритою, на неї запрошені представники засобів масової інформації. Місцем зустрічі визначили Адміністрацію Президента.
Головними темами спілкування політиків традиційно стануть методи врегулювання ситуації на Донеччині та Луганщині з урахуванням постійних проявів російської агресії. Обговорять високопосадовці двох країн і важливі аспекти економічних та культурних відносин між Україною та Італією.
Протягом найближчого часу Україну відвідає і голова Міністерства закордонних справ Великої Британії, його візит запланований на 5 березня. Обговорюватимуть також переважно двосторонні відносини держав і внутрішні проблеми України.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео