Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Наша пісня хороша: питання про асоціацію України з ЄС знову набуло актуальності

238526 ПЕРЕГЛЯДІВ

Комісар ЄС з питань торгівлі Сесілія Мальмстрем повідомила, що відновляться трьохсторонні перемовини щодо асоціації України з ЄС

Комісар ЄС з питань торгівлі Сесілія Мальмстрем повідомила, що відновляться трьохсторонні перемовини щодо асоціації України з ЄС.
Незважаючи на те, що питання вже начебто і вирішено, всі папери підписані, ще досі Європейський союз не дав чіткої згоди, щодо нових торгівельних кордонів для України.
Сесілія наголошує, що весь Європейський союз дуже занепокоєний коментарями російських політиків щодо вступу України до зони вільної торгівлі з Європою. Особливо уважно були розглянути слова міністра економічного розвитку РФ – Олексія Улюкіна.
Як заявляє російський міністр, влада Кремля вбачає у цій ситуації загрозу для ведення бізнесу і торгівлі РФ. Крім того, політик наголошує на тому, що найменше, що може зробити для запобігання негативних наслідків для різних галузей економіки – це бути присутнім на зустрічі та брати активну участь в обговоренні. Хоча, Улюкін не раз висловлювався, що через вступ України до зони вільної торгівлі з ЄС – Росія посилить контроль продукції на кордоні та збільшить мито на імпортний товар.
Сама ж Мальмстрем запевняє, що не бачить нічого крамольного у тристоронніх переговорах, адже головна ціль – це створити вигідні для всіх сторін умов торгівлі.
Дана зустріч відбудеться на рівні перемовин між міністрами економіки і торгівлі всіх трьох країн.
Нагадаємо, що ще 12 лютого уряди держав «нормандської четвірки» усно домовилися про таке обговорення торгової ситуації.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео