Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Мінську у дворах затримували людей та погрожували зброєю

У Мінську у дворах затримували людей та погрожували зброєю
111824 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Мінську у дворах Уруччя, Нової Борової та Прітицкого невідомі влаштували «облави» на протестувальників. На відео помітно, як людина в «громадському» одязі погрожує місцевим чимось схожим на пістолет.

Про це повідомили у Інтерфакс-Захід.

Ввечері 5 січня невідомі заарештували людей, переважно чоловіків. За підрахунками волонтерів, зникло близько 20 чоловік.

«У нашому дворі по вулиці Ложінскій забрали всіх чоловіків-сусідів, з якими виходимо попити чай і поспілкуватися вечорами. Приїхали два мікроавтобуси і близько 30 людей в балаклавах і спортивному одязі» - розповіла одна з очевидиць.

Вона стверджує, що в одного із заарештованих вдома залишилось двоє неповнолітніх дітей на самоті. Також на одному з роликів видно, як невідомий хапає дівчину й б’є чоловіка в живіт, погрожуючи зброєю.

До ранку цифри піднялися до 30 зниклих.

А 6 січня зранку мінська міліція підтвердила затримання 10 й більше людей на акціях протесту. Вона виправдала це неправильною поведінкою самих заарештованих.

«За участь в несанкціонованих заходах вчора було затримано більше 10 осіб. Деякі з них виявили непокору співробітникам міліції при проведенні розгляду», - повідомила офіційний представник ГУВС Мінміськвиконкому Наталія Ганусевич.

Нагадуємо, що з 9 серпня у Мінську тривають протести проти визнання виборів президента Білорусі законними й непідробленими, а переможця – Олександра Лукашенка, який займає цю посаду з 1994 року – чинним президентом країни.

Відео: https://img.tyt.by/n/10/10/480p_5ff4d6e9_2021-01-05_23.44.35.mp4

Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео