Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Штайнмаєр не вірить у тривалу ізоляцію Росії

Штайнмаєр не вірить у тривалу ізоляцію Росії
26605 ПЕРЕГЛЯДІВ

Франк Вальтер Штайнмаєр висловився стосовно політичних та економічних санкцій, які отримала Росія внаслідок свого вторгнення на територію України

Франк Вальтер Штайнмаєр висловився стосовно політичних та економічних санкцій, які отримала Росія внаслідок свого вторгнення на територію України. Він вважає, що блокада Росії довго не триватиме, а санкції потрібні Європі лише для того, щоб примусити Путіна піти на діалог.
Під час інтерв’ю в одній з німецьких газет, Франк Вальтер Штайнмаєр заявив, що не зовсім вірить у категоричність Європи стосовно Росії. На його думку, європейські країни не відвертатимуться від Російської Федерації тривалий час, і головною метою для них є не покарати Росію, а знайти з нею спільну мову.
У тому ж інтерв’ю Франк Вальтер Штайнмаєр закликав надати Україні фінансову допомогу, щоправда, з обсягами цієї допомоги не визначився.
Голова німецького міністерства внутрішніх справ своїми словами повністю підтверджує загальну політику німецької влади, яка незважаючи на впевненість у вагомій ролі Росії в українському конфлікті, в цілому підтримує з нею політичні стосунки.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео