Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Українцям не рекомендують їхати до Росії

238530 ПЕРЕГЛЯДІВ

Російські ЗМІ дуже часто публікують матеріали про те, як «радушно» приймає сторона РФ українців, які не витримали суворого режиму

Російські ЗМІ дуже часто публікують матеріали про те, як «радушно» приймає сторона РФ українців, які не витримали суворого режиму. Проте, уся суворість ситуації спостерігається далеко не на території Незалежної. Все більше і більше реєструється випадків зникнення українців та арешту наших громадян, коли ті пересікали кордон.
В прес-службі МЗС України повідомляється про випадки незаконного та безпідставного затримання українців. Як кажуть свідки, для російських спец. служб – це вже стало нормою.
Відокремлюються випадки негуманного ставлення, не виключають можливості допиту підозрюваних із використанням методів психологічної дії.
З правового аспекту, такі дії спец. служб РФ порушують 2 важливі документу:
1) Віденську конвенцію 1963 року про консульські взаємовідносини;
2) Консульську конвенцію між Україною та Росією, укладено 1994 року.
МЗС попереджує бути усіх особливо обережними, не викликати зайвий раз підозри з боку прикордонної служби та не тільки ретельно планувати свій виїзд, а робити подорож тільки у разі необхідності.
У разі виникнення проблем при пересіканні кордону не зволікати, а звертатися за номером: (+38 044) 238-16-57 – гаряча лінія Центру оперативного реагування МЗС України або телефонувати до посольства України в РФ +7 919 768-77-96 (м. Москва).

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео