Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Росія не може більше приховувати смерті військових на Донбасі

132557 ПЕРЕГЛЯДІВ

Заступник генерального секретаря НАТО Олександр Вершбоу висловився з приводу того, що для російського уряду вже стає майже неможливим приховувати від людей 

Заступник генерального секретаря НАТО Олександр Вершбоу висловився з приводу того, що для російського уряду вже стає майже неможливим приховувати від людей смерті великої кількості російських військових на Донбасі, так званий «Груз-200».
Він особисто вважає, що проблема російської агресії стає менш популярною серед населення країни.
На міжпарламентській конференції із загальної зовнішньої політики і політики безпеки в Ризі пролунала гучна заява від заступника ген. секретаря: «Російський владі стає все важче і важче приховувати той факт, що російські солдати у великій кількості воюють і гинуть на сході України».
Керівник сил НАТО в Європі американський генерал Бен Ходжес розповідає, що за даними США приблизно 12 тисяч російських військовослужбовців підтримують проросійських активістів на сході України.
Навіть і зараз, коли весь світ побачив, що російська «правда» білими нитками шита, московський уряд знову відкидає будь-які висловлювання Вашингтона про те, що російські можновладці відправляють до України тисячі солдат, які воюють на боці сепаратистів.
Російське МЗС заявило, що інформація про таку кількість російських військових безпідставна. Москва запевнює у тому, що разом із сепаратистами б’ються добровольці, але ніяк не військові.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео