Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Адвокати розповіли, чому Росія не звільнить Савченко

Адвокати розповіли, чому Росія не звільнить Савченко
106097 ПЕРЕГЛЯДІВ

Проблема Надії Савченко – проблема усіх українців. Вже більше пів року льотчиця знаходиться за гратами російської в’язниці

Проблема Надії Савченко – проблема усіх українців. Вже більше пів року льотчиця знаходиться за гратами російської в’язниці. Навіть після Мінських домовленостей, жінку звільняти з-під варти не збираються.
Справа в тому, що у мирному договорі, був закладений принцип обміну «всіх на всіх», проте російський уряд відкрито заявляє, що на Савченко цей принцип не буде розповсюджуватися.
Адвокат Надії – Фрейгін, розповідає, що майже щоденно українська сторона захисту виходить на контакт з Росією, щодо звільнення льотчиці, але на даний момент все безрезультатно.
«Ми дуже сподівалися на Мінський мир, вірили, що Надія скоро поїде до дому, але Кремль принципово відмовляється йти на зустріч нам у цій справі» - ділиться процесом визволення Савченко її адвокат.
Зараз сторона захисту Надії висунула думку, що слід запустити міжнародну програму, щодо звільнення льотчиці. Як і на яких рівнях це буде проходити – поки що невідомо. Єдине, що зазначив Фрейгін – це те, що доводити непричетність Савченко будуть через міжнародні організації, з якими Росія співпрацює і які безпосередньо мають вплив на Путіна.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео