Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Нові санкції від США

Нові санкції від США
53120 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні на сайті Держказначейства США був оприлюднений новий список організацій та осіб, які потрапляють під санкції у зв’язку із подіями в Україні

Сьогодні на сайті Держказначейства США був оприлюднений новий список організацій та осіб, які потрапляють під санкції у зв’язку із подіями в Україні.
Вже і так немалий список учасників санкційного списку поповнили 14 людей, серед яких колишній прем’єр-міністр України Микола Азаров, його колега, колишній віце-прем’єр Сергій Арбузов, Раіса Богатирьова, яка була міністром охорони здоров’я. Також список поповнився і росіянами, серед яких філософ Олександр Дугін. Не забули в США і про так звані ДНР і ЛНР, тому в чорний список потрапили секретар ради безпеки самопроголошеної ДНР Олександр Ходаковський та дружина самопроголошеного народного губернатора ДНР Павла Губарєва.
Щодо організацій, то цього разу Сполучені Штати вирішили внести в «чорний список» Євразійський союз молоді, очолюваний Олександром Дугіним та Російський національний комерційний банк.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео