Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Нові ризики для Європи

Нові ризики для Європи
132638 ПЕРЕГЛЯДІВ

Канцлер ФРН Ангела Меркель на зустрічі глав світових організацій окреслила найбільші та найважливіші проблеми, які перешкоджають економічному розвитку «старого світу»

Канцлер ФРН Ангела Меркель на зустрічі глав світових організацій окреслила найбільші та найважливіші проблеми, які перешкоджають економічному розвитку «старого світу». За словами канцлера, геополітичні ризики пов’язані з Україною та «Ісламською державою» призводять до того, що світове зростання і надалі залишається нестійким.
Під час зустрічі у дискусію також вступали голова Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард, генеральний директори Світової організації торгівлі Роберт Азеведу, президент Світового банку Джим Ен Кім та директор Міжнародної організації праці Гай Райдер.
Крім того, Ангела Меркель зазначила, що подолання таких ризиків надзвичайно складне завдання, однак, потрібно розуміти, що від вирішення проблем залежить майбутнє Європи та світу.
За результатами зустрічі у своїй спільній заяві високопосадовці висловили бажання посилити реформи, які б дали змогу зростати європейській економіці та закріпити це зростання на гідному рівні.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео