Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Путін відверто зізнався щодо планів окупації. Україна чекає реакції ЄС

Путін відверто зізнався щодо планів окупації. Україна чекає реакції ЄС
159103 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно усіх громадян струсонула фраза президента Росії, щодо запланованого плану захоплення України

Нещодавно усіх громадян струсонула фраза президента Росії, щодо запланованого плану захоплення України. Нагадуємо, що глава РФ зізнався, що він провів першу анексію в Європі з часів Другої світової війни, бо, начебто, російський уряд не міг допустити залишити вільних людей «під катком націоналістичного уряду». Саме так він заявив у своєму інтерв’ю для телеканалу «Росія-1».
Реакція України була закономірною: майже одразу після оприлюднення такої заяви представник нашої держави в Євросоюзі, Костянтин Єлісєєв, склав текст офіційного листа, де закликав глав країн західної Європи надати адекватну відповідь на слова Путіна.
Єлісєєв нагадав, що анексія та збройний наступ є міжнародним злочином згідно з резолюцією ГА ООН від 1974 року. Зараз посол закликає усіх лідерів країн-членів ЄС надати нагайну та однозначну оцінку словам агресора, зазначаючи, що необхідно посилити санкції та ввести додаткові обмежувальні заходи для Росії.
Крім того, Костянтин Єлісєєв, надав пріоритет вирішенню конфлікту на Донбасі, назвавши його видимим наслідком слів Путіна.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео