Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Маккейн назвав відносини України з США – ганьбою

Маккейн назвав відносини України з США – ганьбою
132610 ПЕРЕГЛЯДІВ

Представник республіканської палати США назвав відмову Обами поставити зброю в України – найганебнішим кроком в історії штатів

Представник республіканської палати США назвав відмову Обами поставити зброю в України – найганебнішим кроком в історії штатів. Джон Маккейн вважає, що необхідно світові відновити довіру до Сенату, а також повернути авторитет країні.
«Це справжній злочин утримувати якийсь невідомий баланс у сьогоднішньому конфлікті на Донбасі: США повинне поставити зброю, адже Американська держава завжди допомагала у вирішення проблем іншим» - коментує ситуацію Маккейн.
В свою чергу офіційний уряд у Вашингтоні продовжує наполягати на дипломатичних перемовинах та беззбройному вирішенні конфлікту.
«Я не знаю, хто повинен нарешті відкрити президенту очі на те, що Україна потерпає в крові. Українці вже не просто прохають – вони кричать про допомогу. Спостерігати, як знищується європейська нація – неможливо» - каже сенатор.
Незважаючи на відмову у поставці летальної зброї – американський уряд все ж таки дав «добро» на поставку захисних обладунків, радарів та засобів зв’язку. Крім того, США виділяє на військові потреби близько 75 млн доларів США. Проте подальші кроки співпраці – не обговорюються.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео