Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Кремль оголосив, коли з’явиться Путін

Кремль оголосив, коли з’явиться Путін
238623 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вже протягом кількох днів у соціальних мережах та ЗМІ активно обговорюють таємниче зникнення президента країни агресора – Володимира Путіна

Вже протягом кількох днів у соціальних мережах та ЗМІ активно обговорюють таємниче зникнення президента країни агресора – Володимира Путіна. Однак, офіційна Москва анонсує появу свого гаранта вже у понеділок, 16 березня. Тоді, за словами прес-секретаря Путіна Дмитра Пєскова, він матиме офіційну зустріч, що пройде у Санкт-Петербурзі, там він зустрінеться із лідером Киргизії Алмазбеком Атамбаєвим. В ході зустрічі між президентами держав буде обговорено російсько-киргизькі стосунки та приєднання країни до Євразійського економічного союзу.
Нагадаємо, що востаннє Путіна бачили 5 березня, його зникнення викликало багато підозр та здогадок, також активно говорили і про його невиліковні хвороби та навіть смерть. Однак, вчора у прес-службі Кремля всупереч усім здогадкам повідомили, що Президент Росії почуває себе задовільно, і вже скоро з’явиться на телеекранах.
Цікавим є той факт, що керівництво Киргизії поки що ніяк не коментує свій візит до Росії, що запланований на 16 березня.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео