Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

ООН проведе засідання, щодо введення миротворців в Україну

ООН проведе засідання, щодо введення миротворців в Україну
53129 ПЕРЕГЛЯДІВ

Прес-секретар МЗС України повідомив, що Україна відправила офіційне запитання на введення миротворців ООН на проблемні райони cходу

Прес-секретар МЗС України повідомив, що Україна відправила офіційне запитання на введення миротворців ООН на проблемні райони сходу.
Миротворчий контингент буде розташований лише на тих ділянках, де припинена лінія вогню між українською армією та сепаратистами.
МЗС додає, що зараз уряд робить усі необхідні кроки для забезпечення гнучкості законодавства у цьому питанні, крім того вже проведені необхідні консультації, щодо забезпечення введення миротворців.
Для того, щоб остаточно впровадити рішення в життя – треба провести голосування серед п’яти постійних членів ООН. В урядових колах натякають на те, що Росія буде різними шляхами блокувати рішення. Саме так заявляє глава МЗС Росії Геннадій Гатілов.
«Миротворчий контингент буде направлений тільки після того, як ООН отримує остаточну заявку від Верховної Ради України. До цього часу ніхто не стане направляти безпідставно солдат ООН» - каже заступник генерального секретаря ООН Джефрі Фелтман.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео