Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Путін, Диктаторський режим, Савченко - що про Росію кажуть за кордоном

Путін, Диктаторський режим, Савченко - що про Росію кажуть за кордоном
79636 ПЕРЕГЛЯДІВ

Події останніх днів вражають своєю непередбачуваністю не тільки високопосадовців, а й простих громадян Європейських держав

Події останніх днів вражають своєю непередбачуваністю не тільки високопосадовців, а й простих громадян Європейських держав.
Зникає головний агресор на Сході, ходять чутки, що у Росії «розкачують» новий Майдан, а представники російського уряду взяли на себе відповідальність за погіршення стану здоров’я Надії Савченко.
Путін зник лише з очей публіки, запевняють його найближчі соратники. На сайті президента Росії вже опубліковано графік офіційних зустрічей глави РФ. Прес-служба Путіна називає усі новини, щодо «зникнення» президента – звичайними чутками. Проте, у Росії почалася справжня масова істерія: твіттер різних блогерів кишить повідомленнями геть суперечливого характеру: від інформації про хворобу Путіна до чуток «зняття» його кандидатури з поста президента.
Експерти зазначають, що таке занепокоєння простих громадян свідчить лише про одну річ: в Росії твердо стоїть на ногах диктаторський режим.
Не зважаючи на жорсткість керівництва, представники російського чиновництва сміливо взяли на себе відповідальність за життя та здоров’я Надії Савченко: Елла Памфілова офіційно заявила, що вона відповідає за стан української льотчиці.
Памфілова – уповноважений член уряду з питань прав людини розповідає: «На жаль, процедура візиту іноземних лікарів виявилася геть важкою для впровадження тут, у Росії. Проте, я не збираюся відступати і буду намагатися зробити все можливе для проведення огляду Надії українськими лікарями».

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео