Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Єгипті хочуть збудувати нову столицю

У Єгипті хочуть збудувати нову столицю
185701 ПЕРЕГЛЯДІВ

Влада Єгипту має намір почати будівництво нової адміністративної та ділової столиці неподалік міста Каїр

Влада Єгипту має намір почати будівництво нової адміністративної та ділової столиці неподалік міста Каїр.
Зміна столиці – не унікальне явище, свого часу за такі амбітні проекти взялись Бразилія, Танзанія, Нігерія, Казахстан та М’янма, і їм вдалось це виконати.
Презентацію нової столиці «країни Фараонів» провели на економічній конференції у Шарм-ель-Шейху. Крім політиків цю подію відвідали численні інвестори, що і будуть допомагати втілити великий проект у життя.
Під час презентації повідомили, що у новому місті матимуть змогу проживати більш як 5 мільйонів людей. Для того, щоб забезпечити цих громадян нормальними умовами життя побудуть майже мільйон домівок, та створять 1,75 мільйонів робочих місць, 2 тисячі шкіл та 700 лікарень.
Також до нової столиці планують перебратись усі адміністративні споруди: парламент, міністерства та посольства інших країн.
У планах єгипетської вдали площа нового міста, назва якого поки що невідома, буде складати 700 квадратних кілометрів.
Одним із основних виконавців плану нової столиці стане Мохамед Алаббар, власник приватного інвестиційного фонду нерухомості Capital City Partners. Цей фонд відомий тим, що займався будівництвом найвищої споруди у світі – вежі Бурдж-Халіфа, що в ОАЕ.
Такі намагання перенести столицю пов’язані із тим, що на сьогодні Каїр став катастрофічно забрудненим, та починає самовільно змінювати свої адміністративні межі. Такий стан справ не приваблює інвесторів.
Та навіть попри амбітні плани Єгипет вже неодноразово анонсував великі проекти, що залишились лише на папері, адже єгипетська бюрократія та корупція така ж міцна, як і почивальні фараонів – єгипетські піраміди.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео