Виборчі перегони добігають кінця. Вже лишилося кілька днів до визначення із кандидатами до міських та селищних рад і кандидатами у мери населених пунктів. Телемарафон «Вибори мера 2015» Інформаційного агентства «УНТ Українське Народне Телебачення» триває. Для обговорення найактуальніших суспільних та економічних проблем запрошено кандидатів у депутати міських рад. Це представники таких політичних сил: партія «Рух за реформи», партія «УкрОП», «Партія місцевого самоврядування», «Національна демократична партія України», партія «Свобода» і партія «Сила людей».

Кожна політична сила мала змогу представити основні пріоритети своїх програм, з якими вони йдуть до міської влади, а також концепції розвитку Києва та області. Зокрема, партія «УкрОП» наголосила на тому, що треба повністю демонтувати радянську систему і створити нову та дієву. «Партія місцевого самоврядування» зосередили увагу на передачі повноважень до громад та прозорому формуванню бюджету Києва. Партія «Рух за реформи» прагнуть встановити справедливість в місті, скоротити кількість чиновників в місцевих радах та залучити інвесторів для відбудови автомагістралей. Партія «Сила людей» заявили про те, що в Києві відсутнє місцеве самоврядування і конче необхідно зайнятися передачею повноважень громаді разом з бюджетом, задля відновлення довіри до політичних сил. «Національна демократична партія України» спрямовую свою діяльність на покращення добробуту кожного громадянина. Для реалізації цієї мети у них є три основних кроки: стабільність економіки, безпека здоров’я та життя, розвиток культури і освіти. І як запевнили члени партії, починати треба саме с культури. Партія «Свобода» говорить про те, що вирішення усіх питань міста треба починати з люстрації влади.
Також під час ефіру обговорили питання децентралізації влади, системи формування тарифів, просвітницької місії, доступного житла, розвитку культури і проблеми людей з особливими потребами.