Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Деніел Редкліфф розповів про боротьбу з алкоголізмом

Деніел Редкліфф розповів про боротьбу з алкоголізмом
81093 ПЕРЕГЛЯДІВ

Британський актор Деніел Редкліфф зізнався про свої колишні проблеми з алкоголем, які він нещодавно подолав. За словами зіркового виконавця ролі Гаррі Поттера, впоратися з цією поганою звичкою йому допоміг спорт.

Деніел Редкліфф, відомий за роллю хлопчика-чарівника Гаррі Поттера, поділився своїм досвідом лікування алкогольної залежності. За зізнанням актора, через раннє подорослішання, викликане акторством і всесвітньою славою, він часто потребував розслаблення, яке знаходив у вживанні спиртних напоїв. Навіть знімаючись в останніх частинах історії про Гаррі Поттера, Редкліфф іноді приходив на майданчик у нетверезому стані.

Позбутися шкідливої звички Деніелу Редкліффу допомогли заняття спортом. Саме завдяки фізичній активності актор, який нещодавно відзначив 26-ліття, зміг вести здоровий спосіб життя.

Протягом останніх років актор знімається у нових фільмах, що дозволяє йому змінити амплуа юного чарівника, що обтяжувало його з моменту появи першої картини про Гаррі Поттера.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення