Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Слідом за Джолі та Пітом

Слідом за Джолі та Пітом
108501 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Фігуристка Марина Анісіна подала на розлучення зі своїм чоловіком скандальним актором і майстром епатажу - Микитою Джигурдою.
     Сьогодні, 25 жовтня, Марина звернулася до відділку мирового судді № 100 Красногорського району з проханням розірвати її шлюб з Микитою. "Причиною є непримиренні протиріччя і безвідповідальне ставлення Джигурди до своєї сім'ї", - прокоментував адвокат олімпійської чемпіонки Сергій Жорін.
     Відзначимо, що розбіжності з чоловіком вже вдруге призводять 41-річну спортсменку в будівлю суду. У лютому 2015 Джигурда звинуватив дружину в зраді з її партнером по фігурному катанню. Через кілька місяців пара відкликала позов і возз'єдналася. Але на цей раз Анісіна налаштована йти до кінця.
     Пізніше сама спортсменка розповіла, що її підштовхнуло до прийняття даного рішення. "Причин багато. В минулому році привід був трохи іншим, але тоді я поставила умову до перемир'я: Микита мав лікуватися. Домовленість він так і не дотримав, а його хвороба стала тільки прогресувати. Вважаю, що він просто небезпечний. Так що моє рішення розлучитися остаточне. Не знаю, чи в курсі він, та й знати не хочу. Думаю, юристи його сповістять ", - поділилася Марина. Нагадаємо, Марина і Микита виховують двох дітей - 7-річного Міка-Анжела-Крісті і 6-річну Єву-Владу, які проживають з матір'ю у Франції. З ким в разі розлучення пари залишаться діти - поки невідомо.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення