Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Бреду Піту висунуто нове звинувачення

Бреду Піту висунуто нове звинувачення
81374 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Департамент дітей і сім'ї США висунув Бреду Пітту нове звинувачення - актора підозрюють в тому, що він регулярно ображав своїх дітей.

     Джерела в Сполучених Штатах повідомляють про те, що справа про розлучення і жорстоке поводження з дітьми поки не закрита і обростає новими подробицями, і слідство у справі триватиме ще кілька тижнів, хоча, можливо, може затягнутися на місяці. Журналісти звернулися за коментарями до представника актора, однак він відмовився відповідати на питання. Потрібно відзначити, що слідство у справі про жорстоке поводження з дітьми мало завершитися днями. Також в ці дні закінчується термін дії розпорядження про передачу тимчасової опіки над дітьми Анджеліні Джолі.

     Відомо, що в справі відкрилися нові обставини, через що Бреду Пітту доведеться ще не раз відповідати на запитання слідчих. Кілька днів тому агенти ФБР також навідувалися в будинок, де зараз живе Джолі з дітьми. Вони розпитували актрису про інцидент, що стався на борту літака, коли Пітт посварився зі старшим прийомним сином.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення