Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Седакова губить сукні на сцені

Седакова губить сукні на сцені
82383 ПЕРЕГЛЯДІВ

Співачка Ганна Седакова нещодавно давала концерт в Казані, де з нею сталася не надто приємна ситуація. Після народження третьої дитини співачка дещо розповніла, це  зіграло злий жарт зі співачкою. На сцені, під час виконання пісні , на Седоковій лопнула сукня. Проте співачка не розгубилася і продовжила виступ навіть з таким казусом. Шанувальники оцінили старання своєї улюбленої зірки і нагородили її щедрими оваціями.

Варто зазначити, що фігура Ганни Седокової, навіть після народження третьої дитини, залишається ідеалом для багатьох представниць прекрасної половини людства. Не дивлячись на те, що деякі хейтери звинувачують співачку в повноті, переважна більшість шанувальників захоплюються дівчиною і відзначають, що пара зайвих кілограм зробили Седокову ще більш сексапільною.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення