Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Чого чекати від «Євробачення» в 2021 році?

Чого чекати від «Євробачення» в 2021 році?
170944 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Євробачення» в 2021 році проведуть по одному з чотирьох сценаріїв. Якщо до моменту початку конкурсу з'явиться вакцина від коронавірусу, захід пройде в звичайному форматі з глядачами. В іншому випадку присутнім доведеться дотримуватися соціальної дистанції, або конкурсанти виступлять зі своїх країн без глядачів.

Організатори «Євробачення» назвали чотири можливі варіанти проведення музичного конкурсу в 2021 році. Про це йдеться в прес-релізі, опублікованому на сайті конкурсу. Успішний результат буде прямо залежати від ситуації з пандемією і появи надійної вакцини від COVID-19.

У першому випадку захід пройде в звичайному режимі з глядачами. Передбачається, що репетиції та виступи виконавців відбудуться на арені Ahoy в Роттердамі. Делегації всіх країн також зможуть безперешкодно переміщатися по місту і відвідувати заходи.

Другий варіант передбачає соціальне дистанціювання в 1,5 метри між усіма конкурсантами і глядачами. Крім того, кількість членів делегації з кожної країни і представників ЗМІ обіцяють скоротити. Сидячі місця в залі будуть розподілятися методом жеребкування. Якщо людина програє, то гроші за квиток йому повернуть.

Третій сценарій не виключає, що кордони деяких країн до 2021 року, як і раніше виявляться закритими. В цьому випадку артисти, які не зможуть приїхати в Роттердам, виступлять у себе на батьківщині, інші ж заспівають на сцені в Ahoy наживо. Крім цього, присутніх на конкурсі зобов'яжуть дотримуватися дистанції.

Нарешті, згідно з четвертим сценарієм «Євробачення» пройде в умовах карантину без глядачів. Кожен учасник виступить зі своєї країни, а потім всі трансляції об'єднають в єдине телешоу з Ahoy в Роттердамі. В такому ж форматі пройде дитяче «Євробачення» в листопаді цього року.

Остаточне рішення по тому, як пройде вокальне змагання, буде прийнято на початку 2021 року. Раніше в Європейській мовній спілці «Євробачення» оголосили нову дату проведення міжнародного пісенного конкурсу. Півфінальні виступи пройдуть 18 і 20 травня 2021 року, а фінальний концерт відбудеться 22 травня.

Міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2020» повинен був пройти в концертному залі Ahoy в Роттердамі з 12 по 16 травня, але 18 березня керівництво Європейського мовного союзу прийняло рішення відмовитися від заходу в традиційному концертному вигляді через пандемію коронавірусу. До сих пір невідомо, чи прийме в ньому участь Little Big. Якщо петербурзький колектив знову буде затверджений в якості представника Росії, йому потрібно буде написати нову пісню. Згідно з правилами «Євробачення», до участі допускаються композиції, записані не раніше вересня року, що передує проведенню конкурсу.

На початку червня Little Big отримала німецьку національну премію Berlin Music Video Awards в категорії «Найтрешовіше відео» за кліп на пісню «Go Bananas». Через обмеження, пов'язаних з пандемією коронавірусу, церемонія вручення премії проходила онлайн. За перемогу в номінації боролися німецька група Die Atzen з кліпом на пісню «Ballern» і південнокорейський колектив Balming Tiger з роликом «Kolo Kolo». Також кліп «Go Bananas» посів третє місце в категорії «Краще музичне відео».

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення