Тіна Кароль станцювала у прямому ефірі «Танців з зірками»
![Тіна Кароль станцювала у прямому ефірі «Танців з зірками» Тіна Кароль станцювала у прямому ефірі «Танців з зірками»](https://media.unt.ua/thumb/thumb.php?src=/upload/26.08.2019/8c09405a76eba365b5902d24ed5a1787.jpeg&size=1200x800)
Учора, 25 серпня, розпочався вибуховий сезон «Танців зі зірками». Глядачі побачили легендарну пару ведучих проекту — Юрія Горбунова та Тіну Кароль. Співачка з’явилася у першому ефірі шоу в «діамантовій» сукні з високим розрізом, що підкреслила її спокусливі форми. Однак під кінець випуску артистка вирішила показати ще більше — вийшла на паркет у блискучій міні-сукні та презентувала нову україномовну пісню «Вабити». До слова, кліп на цю композицію зібрав понад 2 млн переглядів на YouTube.
Під час виступу у прямому ефірі «Танців з зірками» Тіна показала, як вміє вабити, бавити і танцювати.