Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Український телеведучий Нікіта Добринін розповів про секрети знайомства з жінкою

Український телеведучий Нікіта Добринін розповів про секрети знайомства з жінкою
4434 ПЕРЕГЛЯДІВ

Телеведучий Нікіта Добринін розповів підписникам свого блогу, на що потрібно звертати увагу при знайомстві з жінкою. Секрети стосунків відкрив на своїй інстаграм-сторінці.
Український телеведучий не любить давати поради, але вирішив поділитися деякими секретами. Він зазначив, що при знайомстві з дівчиною важливо аби в неї був приємний голос та мова, аби були подібні інтереси, адже тоді людина відчуває, що зустріла другу половинку.
Також Нікіта Добринін вважає, що почуття гумору вказує на рівень інтелектуальності, а з розумною жінкою є про що поговорити та й перед друзями,колегами не соромно. Ще телеведучий говорить аби жінка не вказувала на свої комплекси, адже чоловік може їх не побачити, потрібно бути впевненою в собі.
Нагадаємо, Нікіта Добринін зустрів свою другу половинку на романтичному шоу "Холостяк-9". 12 серпня 2020 року телеведучий та Даша Квіткова одружилися. Пара розповідає, що і їхні стосунки не є бездоганними, однак вони намагаються справлятися зі своїми емоціями.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення