«Не збираюся цього робити» - Вакарчук прокоментував чутки про своє президентство

«Не збираюся цього робити» - Вакарчук прокоментував чутки про своє президентство

За словами співака, він бачить себе як громадського діяча і очікує від влади проведення ефективних реформ.

Співак Святослав Вакарчук заявив, що не має наміру балотуватися в президенти України.

Про це він розповів в своєму відеозверненні, опублікованому на Youtube.

"Я ніколи не заявляв про свої президентські амбіції. Я не збираюся цього робити і сьогодні", – підкреслив Вакарчук.

За словами Вакарчука, він бачить себе як громадського діяча і очікує від влади, зокрема, створення Антикорупційного суду, зміни виборчого законодавства, реформи державної служби та СБУ, початку дієвої приватизації, впровадження принципів прозорої комунікації.

Крім того, музикант вважає, що "не так важливо те, хто повинен очолювати нашу державу, як те, яким вона повинна бути". Вакарчук закликав всіх ділитися думками і пропозиціями, "як зробити нашу державу Україною нашої мрії".

Нагадаємо, на думку політичного аналітика Ігоря Петренка, якщо до другого туру президентських виборів вийде Петро Порошенко і шоумен Володимир Зеленський або музикант Святослав Вакарчук, то діючий президент не зможе виграти.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...