Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Клінта Іствуда - великий ювілей

У Клінта Іствуда - великий ювілей
159615 ПЕРЕГЛЯДІВ

Один з найвідоміших акторів американського та світового кінематографу Клінт Іствуд відзначив ювілей. 31 травня акторові, який проявив себе у багатьох творчих амплуа, виповнилося 85 років.


Американський актор та режисер Клінт Іствуд відзначає важливу дату у своєму житті – йому виповнилося 85 років. У своєму поважному віці зірка веде активний спосіб життя і не збирається відпочивати на пенсії.
Клінт Іствуд розпочав свою акторську кар’єру у 60-х роках, знімаючись у популярних тоді вестернах. А вже у 1968 році актор відкрив власну кіностудію, де створював свої фільми.
Перша справжня популярність до Клінта Іствуда прийшла у 1964 році після картини «За пригорщу доларів». А одну з найбільш вдалих робіт у якості режисера Іствуд створив вже у віці 74 років – це був оскароносний фільм «Крихітка на мільйон доларів».
Загалом п’ять фільмів, у створенні яких брав участь Клінт Іствуд, отримали нагороду «Оскар». А як режисер він зняв понад 30 картин.
Клінт Іствуд обіцяє не зупинятися не досягнутому і продовжити займатися улюбленою справою.
Крім акторської та режисерської діяльності Іствуд опановує й інші галузі суспільної активності. Так, він протягом двох років – з 1986 до 1988, був мером каліфорнійського міста Кармел, а за свої заслуги отримав звання командора ордена Почесного легіону третього ступеня.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео