Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Жан-Клод Ван Дамм хоче зберегти сім’ю

Жан-Клод Ван Дамм хоче зберегти сім’ю
133112 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відомий голлівудський актор Жан-Клод Ван Дамм вирішив залишитися у шлюбі з дружиною, незважаючи на те, що подружжя вже подало заяву на розлучення.


Відомий голлівудський актор Жан-Клод Ван Дамм вирішив залишитися у шлюбі з дружиною, незважаючи на те, що подружжя вже подало заяву на розлучення. За словами зірки бойовиків, його стосунки з дружиною зараз міцні як ніколи раніше.
Всесвітньо відомий актор Жан-Клод Ван Дамм зі своєю дружиною Гледіс Португес подали заяву на розлучення, про що офіційно повідомили ще у березні. Однак тепер Ван Дамм розповів, що йому вдалося зберегти родину перш за все через те, що розлучення – дуже важкий процес, особливо для дітей. Зараз актор може похвалитися міцними стосунками з дружиною.
Ініціатором розлучення, що так і не відбулося, була дружина актора Гледіс. У поясненні до заяви вона написала, що між нею і чоловіком виникли розбіжності, що не можна розв’язати.
Розповідаючи подробиці пресі, Ван Дамм пояснив, що зараз у світі відбувається дуже багато розлучень, і пара не хоче поповнювати цей список.
Подружжя вже розлучалося у 1992 році, проживши на той момент разом 5 років, однак за 7 років одружилися знову. У шлюбі виховується двоє дітей.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео