Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Ксенія Собчак вразила росіян українською вишиванкою

Ксенія Собчак вразила росіян українською вишиванкою
133145 ПЕРЕГЛЯДІВ

Скандальна телеведуча Ксенія Собчак вирішила зайвий раз продемонструвати свою прихильність до української культури – на російський кінофестиваль вона прийшла у українській вишиванці


Скандальна телеведуча Ксенія Собчак вирішила зайвий раз продемонструвати свою прихильність до української культури – на російський кінофестиваль вона прийшла у українській вишиванці.
Ксенія Собчак відвідала кінофестиваль «Тавр» у Сочі, вдягши незвичне для російських реалій вбрання – вишиту в українському стилі сукню. У своєму інстаграмі телеведуча розмістила своє фото у вишуканій вишиванці, додавши, що йде на фільм Вирипаєва «Порятунок» у сукні українського дизайнера. Наприкінці свого посту у соцмережі Собчак зізналася у великій прихильності до дизайнера, який створив цю сукню.
Ще раніше Ксенія Собчак здивувала російське суспільство не менш епатажним вчинком – до Дня перемоги вдягла сукню кольорів георгіївської стрічки, зізнавшись, що у зв’язку з останніми подіями цей символ викликає в неї не найкращі асоціації.
Любов та повага до української культури та незалежності України була властива опозиційній російській журналістці вже давно. Цю ідею вона захищає з часів Євромайдану та незаконної анексії Криму.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео