Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Льюіс Хемілтон втратив можливість залишитися королем «Формули-1»

Льюіс Хемілтон втратив можливість залишитися королем «Формули-1»
137107 ПЕРЕГЛЯДІВ

Талановитий британський гонщик Льюіс Хемілтон, чиї неймовірні перемоги у галузі автогоночної серії «Формула-1» допомогли спортсменові здобути титул «короля перегонів» та неофіційно стати новим Міхаелем Шумахером, більше не на вершині рейтингу найкращих гонщиків світу. Звісно, 31-річний британець з нього нікуди не подівся і навряд чи подінеться, проте, його сьогоднішня позиція у переліку головних зірок «Формули-1» - лише скромна третя.

Так само втретє поспіль Льюіс, перебуваючи на гран-прі культових автоперегонів у Японії, не зміг зберегти власний титул. Причина цьому - банальна неуважність на старті, через яку спортсмен пропустив вперед одразу шістьох суперників. Чи містер Хемілтон дійсно втомився, чи командний місток «Mercedes-Benz», болід марки якого пілотує гонщик, просто винайшов нову незвичайну тактику поведінки для власної зірки, невідомо, але обігнати майже всіх конкурентів на гоночному треку Льюіс все-таки зміг, отримавши у результаті «бронзу» та принісши своїй команді почесний Кубок Конструкторів. До речі, теж втретє поспіль, оскільки Кубок Чемпіона британець майже задарма віддав своєму найзапеклішому конкурентові – 31-річному німцеві Ніко Росбергу. І тепер між найвправнішими гонщиками «Формули-1» - справжня прірва, глибиною у цілих 33 пункти.

Цікаво, що до оголошення імені нового чемпіона класичних автоперегонів залишилось не так багато часу – усього чотири гонки кваліфікації гран-прі. Проте, і букмекери, і спортивні аналітики майже поголовно ставлять на перемогу Ніко.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео