Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Гран-прі 2017 у Німеччині не відбудеться

Гран-прі 2017 у Німеччині не відбудеться
246552 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Чемпіонат світу-2017 у Формулі-1 не відбудеться. Керівництво траси у німецькому місті Хоккенхайм не зуміло домовитись з генеральним промоутером Ф1 Берні Екклстоуном.

     Головною причиною такого рішення стали фінансові труднощі, яких наразі зазнає німецький автодром. Певним чином, саме тому керівництво Формули-1 не пішло на зустріч організаторам Гран-прі 2017 у Німеччині.

     Однак у 2018 році Ф1 повернеться на траси Німеччини, тому що у цьому році закінчується дія їхнього контракту. Через виключення етапу на «Хоккенхаймринзі» у формульному календарі 2017 року пройшли певні зміни. Гран-прі в Угорщині перенесено на 23-30 липня, а терміни проведення Гран-прі Сінгапуру й Малайзії змінили місцями.

     Офіційне ж підтвердження термінів Формули-1 на 2017 рік відбудеться 30 листопада поточного року.

     До речі, участь Німеччини у Гран-прі 2017 міг розділити й Гран-прі Бразилії, проведення якого в наступному році теж було під питанням, проте організатори бразильської траси зуміли домовитися з Берні Екклстоуном.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення