Новини спорт: 34 очки від нестримного Кріса Боша дозволили "Маямі Хіт" на виїзді обіграти "Кліпперс"

132389 ПЕРЕГЛЯДІВ

Команди підійшли до очної зустрічі з таким багажем результатів: "Маямі" втримували останній рядок, котрий дає право грати в плей-офф від Східного побережжя – 15 перемог при 21 поразці, справи "Лос-Анджелесу" значно кращі, колектив Дока Ріверса впевнено потрапляє на даний момент до ігор на виліт Західної конференції і має 25 перемог і тільки 12 негативних результатів.

Під завісу часу на першу атаку, гравець "Кліпперс" (господарів) Редік підвісив так званий флоутер, який влучив у ціль. Розігруючий захисник господарів Кріс Пол, як завжди був у центрі уваги і заробив 5 очок із 10 командних, чим дозволив своїм партнерам лідирувати в 6 очок. Перевага "парусників" тільки зростала – оборона "Хіт" не могла стримати різносторонню гру супротивників, а в атаці у "Маямі" один із лідерів колективу Кріс Бош, не міг ніяк потрапити у кільце після своїх кидків. При постановці заслону, дуже грубо себе повів центровий лосанджелесців Деандре Джордан, після його претензій до арбітрів, гравець отримав ще й технічне зауваження.
Запасний центровий "Маямі" Хасан Вайтсайд відзначився приголомшеним слем-данком після навісу Вейда 19-15. Луол Денг на пару з Бошем організували ривок, після якого гості вийшли вперед 23-26. У середині другого періоду не звичний для себе кидок виконав Блейк Гріффін, який влучив із-за дальньої дуги. Бош після розміну із своїм партнером по команді, залишився з менш габаритним гравцем і закинув на пів гак 41-49. Чергові 2 очки заробив Кріс після розвороту в лицьову. Під за навіс половини Денг та Редік відповіли один одному триочковими.
Вайтсайд з’явився на паркеті з перших хвилин третьої чверті та продовжив показувати високий рівень своєї майстерності в обох частинах майданчику. Перевага гостей збільшилась до 13 балів, після блок-шоту Вайтсайда та швидких 3-х очок його партнера. Позитивним моментом для господарів став ендван з-під кільця у виконанні Гріффіна. В останній чверті на полі в першу у матчі вийшов Юдоніс Хаслем, котрий являвся чемпіоном у складі "Маямі" ще зразка 2005-2006 років, однак перша спроба форварда була хибною. За п’ять хвилин до кінця Бош закинув черговий середній кидок чим перейшов рубіж 30 особистих очок і практично вбив інтригу у грі. У наслідку "Маямі" змогли здивувати та обіграти фаворита зустрічі 104-90.