Новини спорт: Лідер НБА "Голден Стейт" зміцнив свою позицію у битві з "Рокетс"

53091 ПЕРЕГЛЯДІВ

Зустріч між одними з найяскравіших та найсильніших клубів НБА "Х’юстон Рокетс" (4 сходинка Заходу – 28 перемог при 12 поразках) та "Голден Стейт Уорріорз" (1 сходинка в усій лізі з 31 перемогою та 6 фіаско) стала окрасою ігрового вечора НБА.

Перехоплення Клея Томпсона і вихід на побачення із самотнім кільцем, а також реалізований дальній від Дреймонда Гріна – змусили затихнути уболівальників домашнього майданчику "Х’юстона" "Тойота Центру". Зірковий центровий господарів Дуайт Ховард зміг зупинити ривок гостей 9-0, своїм коронним правим гаком після розвороту у центр. Господарі швидко відновили паритет у рахунку 10-10, постаралися Донатас Мотеюнас та Патрік Беверлі. Матч продовжився доволі швидко та відкритою грою – гравці почали дуже швидко забивати м’ячі один одному 20-16. Ховард закінчив швидкий прорив "Рокетс" і вже через кілька секунд на це відповів Томпсон, котрий відгукнувся на передачу Стівена Каррі 22-20. Кінцівка періоду залишилася за господарями, котрі змогли піти на перерву з перевагою в 10 очків.
Чотирьох хвилин другої чверті вистачило команді Стівена Каррі для того аби відновити нічийний рахунок 40-40. Команди продовжували радувати уболівальників результативним баскетболом. У "Рокетс" варто відзначити гарну взаємодію між Харденом та Мотеюнасом. Таким високим розумінням один одного у "Голден Стейт" могла похвастатися пара Каррі-Томпсон, котра в черговий раз розіграла влучний три очковий кидок 50-51. Ривком 9-0 "Воїни" завершили чверть та пішли на велику перерву виграючи 59-64.
Непорозуміння в обороні господарів призвели до входження під кільце через 3-х секундну зону Каррі і двох його легких очок. Каррі вже не в перший раз скористався прогалинами у захисті "Х’юстона" та з 4 метрів відправив круглого у корзину від щита. Джош Сміт тільки-но з’явився з лави запасних і відразу продовжував поліпшувати свою власну статистику 5 очками за хвилину. Девід Лі та компанія організувала ще один ривок, котрий суттєво вдарив по амбіція господарів на перемогу 80-100.
За 5 хвилин до кінця основного часу, різниця у рахунку вимірювалася 23 пунктами і в перемогу "Рокетс" мало хто міг повірити. Після цього наставник господарів Кевін Макхейл випустив на паркет росіянина Олексія Шведа тим самим признав свою поразку з кінцевим результатом 131-106.