Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Зірку «NBA» покарали за непристойний жест під час гри

Зірку «NBA» покарали за непристойний жест під час гри
191901 ПЕРЕГЛЯДІВ

34-річний Дуейн Уейд – американський баскетболіст, атакуючий захисник «Чикаго Буллз», трикратний чемпіон «NBA» та один з найцінніших і найрезультативніших гравців за всю історію Національної баскетбольної асоціації – був оштрафований за непристойний жест під час матчу «Чикаго Буллз» - «Бостон Селтікс». За імітацію перерізаного горла, якій передував фантастичний триочковий кидок афроамериканця, що знаменував перемогу його команди над суперниками, Дуейн має виплатити 25 тисяч доларів штрафу.

Цікаво, що вищезазначений баскетбольний матч став першою грою «Чикаго Буллз» у якості учасника цьогорічного регулярного чемпіонату. Рахунок зустрічі «чиказьких биків» та «бостонських лепреконів» склав 105:99 на користь першої команди. Важливо додати, що, хоч запальний Дуейн Уейд і вибачився перед своїми шанувальниками за експресивний жест під час першого домашнього чемпіонського матчу, «NBA» не зняла штрафні санкції з баскетболіста. Варто відзначити, що «Чикаго Буллз» є баскетбольним клубом рідного міста американського спортсмена.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення