Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У WBC обіцяють якнайшвидше винесення вироку російському боксерові, котрий приймав допінг

У WBC обіцяють якнайшвидше винесення вироку російському боксерові, котрий приймав допінг
189172 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ще 21-го травня фанати боксу очікували на дійсно епічне протистояння між американцем Деонтеєм Уайлдером та росіянином Олександром Повєткіним. Проте, не судилося, оскільки у крові останнього експертиза виявила заборонену речовину, котра використовується у виробленні допінгових препаратів. А вони, у свою чергу, є забороненими серед спортсменів.

За словами Маурісіо Сулеймана – чинного президента WBC – Всесвітня боксерська рада оприлюднить своє рішення вже найближчим часом, оскільки вислухала кожну зі сторін бою. Цікаво, що Росія після допінгового скандалу почала наполягати на тому, що мельдоній у крові Повєткіна є нічим іншим, як ще минулорічними залишками з того часу, коли вживання допінгу не було суворо забороненим. Чи допоможе така парадоксальна заява РФ у пом'якшенні вироку WBC російському спортсменові, поки що невідомо.

 


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення