Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Боксери Узбекистану вперше стали найкращими на Олімпіаді-2016

Боксери Узбекистану вперше стали найкращими на Олімпіаді-2016
216414 ПЕРЕГЛЯДІВ

Цьогорічні яскраві та неймовірно напружені Олімпійські ігри вже позаду. І, хоча безкомпромісним переможцем Олімпіади-2016 у Ріо-де-Жанейро стали талановиті спортсмени Сполучених Штатів Америки, котрі виграли неймовірну 121-ну медаль, у тому числі й більше сорока золотих, кожна збірна, котра брала участь у всесвітньо відомих спортивних змаганнях, святкує свою особисту перемогу, спираючись на найкращі показники, продемонстровані у кожній окремій категорії Ігор.

Варто відзначити, що для спортсменів з Узбекистану цьогорічна Олімпіада стала вражаючим дебютом у контексті боксерських поєдинків. Вправні боксери країни не тільки залишили позаду себе таких сильних учасниць змагань як Кубу та Францію, а й отримали першу за всю історію своєї участі в Олімпійських іграх перемогу у категорії «бокс». Цікаво, що сталося це не тільки за кількісними, а ще й за якісними показниками.

Сім медалей – три золотих та порівну срібних і бронзових - завоювали спортсмени збірної Узбекистану у той час як в активі кубинців та французів – по шість нагород. Тим самим, країні вдалося стати першою у загальнокомандному боксерському заліку цьогорічної Олімпіади.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення