Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Боксер-гомосексуаліст може отримати титул Чемпіона світу

Боксер-гомосексуаліст може отримати титул Чемпіона світу
246521 ПЕРЕГЛЯДІВ

35-річний пуерторіканський боксер-професіонал Орландо Крус – учасник Олімпійських ігор-2000, котрий за власну майже 16-річну кар'єру був нокаутований лише чотири рази – має усі шанси стати Чемпіоном світу у легкій вазі за версією «WBO». Причому, вищезазначений титул може вперше за всю історію боксу здобути спортсмен-гомосексуаліст.

Свій камінг-аут Орландо здійснив ще чотири роки тому, відкрито зізнавшись світові у своїй сексуальній орієнтації та заявивши про те, що, незважаючи на усі професійні ризики після камінг-ауту, завжди вважав себе «гордим пуерторіканцем та гордим геєм». До того ж, рішення боксера про відкриття своєї сексуальності підтримали і родина Орландо, і його тренувальний штаб.

Суперником містера Круса має стати 27-річний британець Террі Фленаган, котрий наразі є діючим Чемпіоном світу за версією «WBO» та, провівши рівно 31 бій, починаючи з 2009-го року, кожен із них виграв. Бій пуерторіканського та британського боксерів очікується вже 26-го листопада поточного року в англійському Кардіффі.

Важливо додати, що у разі перемоги Орландо Круса спортсмен стане першим відритим боксером-гомосексуалістом, котрий здобув чемпіонський титул у цій спортивній галузі.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення