Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Супербій у Лас-Вегасі

Супербій у Лас-Вегасі
246503 ПЕРЕГЛЯДІВ

     У суботу у Лас-Вегасі на «Ті-Мобайл Арені» пройде один із найрейтинговіших поєдинків цього року - Андре Уорд зустрінеться із Сергієм Ковальовим.
     У кар'єрі обох боксерів ще нема поразок – Уорд записав на свій рахунок 30 «сухих» перемог, Ковальов не поступився титулом 31 раз. Тепер спортсмени претендують на звання кращого боксеру світу незалежно від вагової категорії, а також мають захистити титули WBA, WBO та IBF.
     Прямий ефір транслюватиме канал HBO, окрім США бій покажуть в більш ніж тридцяти країнах світу, в тому числі у Великобританії, Німеччині, Швеції, Канаді та Новій Зеландії. Вже за перші декілька днів анонсу організатори зібрали 2 мільйони доларів від продажу квитків на поєдинок. Серед гостей можна чекати навіть Президента США Дональда Трамка, який є великим прихильником боксу.
     За інформацією ЗМІ, Уорд за бій з Ковальовим гарантовано отримає гонорар у розмірі 5 мільйонів доларів. Сума заробітку Ковальова за різними оцінками може скласти до 7 мільйонів. Відомо, що контракт на бій передбачає обов'язковий реванш у разі поразки росіянина.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення