Володимир Кличко переміг Брайанта Дженнінгса

53257 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні о 7 годині 12 хвилин, за результатами суддів, Володимир Кличко переміг раніше нескореного Брайанта Дженнінгса.

Сьогодні о 7 годині 12 хвилин, за результатами суддів, Володимир Кличко переміг раніше нескореного Брайанта Дженнінгса. Легендарний бій відбувся сьогодні вночі на арені Madison Square Garden в Нью-Йорку, США. Нагадаємо, що це 67 бій Володимира Кличка, який захищав свої титули IBO, IBF, WBO й WBA. Суперник українського боксера відомий своїми чисельними перемогами: 19 боїв, 19 перемог, з яких 11 – нокаутом. Початок поєдинку відбувся досить спокійно, вправний Дженнінгс більше «бігав» по рингу, використовуючи, час за часом, техніку клінч – захищався від чисельних атак Володимира. Але події шостого раунду змінили ситуацію – американець різко почав атакувати і декілька раз потрапив у голову Кличко. За рахунок гарного руху по арені, американець майже не пропускав атак українця, проте за підрахунками Володимир Кличко переміг з результатом 118:109! Після поєдинку Володимир Кличко дав коротке інтерв’ю-характеристику противника: «Брайант – дуже конкурентний суперник. В нього вправні і швидкі руки. У нього свій філадельфійський стиль, проти якого мені було важко боксувати».