Тарас Шелестюк готується до наступного свого поєдинку
![Тарас Шелестюк готується до наступного свого поєдинку Тарас Шелестюк готується до наступного свого поєдинку](https://media.unt.ua/thumb/thumb.php?src=/upload/000/u1/f0/3d/05099486.jpg&size=1200x800)
Володар бронзи Олімпійських ігор у 2012 році, теперішній професійний український боксер Тарас Шелестюк відкрив усі карти своїх планів
Володар бронзи Олімпійських ігор у 2012 році, теперішній професійний український боксер Тарас Шелестюк відкрив усі карти своїх планів.
Спортсмен зазначив, що минуло вже достатньо часу, аби знову показати всю свою силу. Останній бій боксера був 3 місяці тому, тож за цей час спортсменові вдалося повністю відновитись та набратися сил.
Тож наразі Шелестюк готується до наступної зустрічі, яка буде проходити у Лос-Анджелесі у кінці серпня поточного року. Планується 10-раундова зустріч, однак з ким українець буде змагатись - наразі невідомо. Одне спортсмен знає точно – це повинен бути сильний суперник, аби створити на ринзі справжнє видовище та відчайдушну боротьбу як для себе, так і для глядачів і фанатів.