Українська легкоатлетка - у фіналі Чемпіонату світу

80137 ПЕРЕГЛЯДІВ

Легкоатлетка з України Ольга Саладуха досягла успіху на Чемпіонаті світу, що проходить зараз у Китаї. Вдало виступивши у потрійному жіночому стрибку, спортсменка вийшла до фіналу.

Ольга Саладуха, одна зі спортсменок збірної України з легкої атлетики, пройшла до фінальної частини змагань. Цей рубіж легкоатлетка подолала з першої ж спроби.

Ольга, яка є лідером української збірної, з першої спроби показала хороший результат, вигравши свою групу з результатом 14,34 м. Цього було досить, щоб потрапити у фінал, тому спортсменка вирішила не робити нових спроб.

Інша українська спортсменка Тетяна Пташкіна виступила менш вдало, посівши останнє місце серед усіх учасників.

Фінал з потрійних стрибків серед жінок пройде 24 серпня у Пекіні.

В інших видах спорту у рамках Чемпіонату світу українські спортсмени поки не показали високих результатів.

Чемпіонат світу з легкої атлетики розпочався 22 серпня. Він триватиме до 30 серпня і включатиме змагання із 47 спортивних дисциплін. Проводяться змагання у китайській столиці на стадіоні під назвою “Пташине гніздо”.