Дарина Зевіна отримала бронзу на етапі Кубку світу з плавання

213967 ПЕРЕГЛЯДІВ

Українська спортсменка Дарина Зевіна здобула бронзову медаль, посівши третє місце у плаванні на спині із дистанцією у двісті метрів.

У місті Досі, що в Катарі, відбувається турнір Кубка світу із даного виду спорту. У рамках цього турніру із плавання на двохсотметрівці на спині і здобула бронзову медаль українка. Таке повідомлення з’явилось на офіційному сайті FINA (Міжнародна федерація плавання).

Зевіна здолала свою відстань за дві хвилини і 11,05 секунди, відбившись від фаворитки запливу лише на 0,79 секунди.

Перемогу в етапі здобула австралійка Емілі Сибом, друге місце дісталось Катінці Хоссу - представниці Угорщини.

Ще на одній відстані - п’ятдесят метрів у плаванні на спині українська плавчиня прийшла до фінішу п’ятою.

На більш довгі дистанції - чотириста метрів у вільному стилі серед чоловічої статі четверте та п’яте місця дісталися Михайлу Романчуку та Сергію Фролову.

Нагадаємо, що етап Кубка світу відбувся другого та третього листопада у місті Досі. Це сьомий та передостанній етап змагань цьогорічного сезону, який складається із восьми турнірів.