Валя Семеренко - чемпіонка світу

159240 ПЕРЕГЛЯДІВ

Українська біатлоністка Валентина Семеренко стала переможницею у чемпіонаті світу у Фінляндії

Українська біатлоністка Валентина Семеренко стала переможницею у чемпіонаті світу у Фінляндії. Спортсменка з Сум, дуже вдало виступила у гонці з масового старту на 12,5 кілометрів. Змагання відбувалися 15 березня.
До перемоги вона прийшла поступово, давши можливість суперницям вирватися вперед і зробити по кілька промахів. У кінці спортсменка активізувала всі сили і зробила вирішальний крок.
Перемога такого рівня у Валентини є першою. Але вона вже перемагала в естафеті на Олімпіаді у 2014 році. Сумська спортсменка розповіла, що тепер збулися дві її найголовніші мрії – стати олімпійською чемпіонкою та чемпіонкою світу.
Валя Семеренко – вже третя українка, яка виграла чемпіонат світу. Першими були Олена Зубрилова та Олена Підгрушна.
У чоловічій гонці Україна не досягла значного успіху – Сергій Семенов допустив п’ять промахів, в результаті наша країна стала тільки шостою.
Остаточний результат чемпіонату вирішить фінальна гонка у Ханти-Мансійську, яка відбудеться 19-22 березня.