Андрій Гривко – срібний медаліст Європейських ігор

239618 ПЕРЕГЛЯДІВ

В рамках перших Європейських ігор в Баку, на чоловічому змаганні з велоспорту український спортсмен Андрій Гривко виборов срібний щабель.
Велогонка по шосе виявилась неймовірно запеклою. Всі боролись за перемогу відчайдушно, тож переможців вдалось ідентифікувати тільки за допомогою фотофінішу.
Таким чином, у підсумку гонки перше місце виборов для Іспанії спортсмен Луїс Санчес, другий щабель посів український велогонщик, а от бронзу забрав до Чехії Петр Вакоц.
За підсумком, на сьогодні рахунок України є наступним – загалом 24 нагороди Європейських ігор-2015, з яких 4 – золоті, 8 срібних та 12 медалей з бронзи.