Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Збірні України з футболу змінюють графік міжсезоння

Збірні України з футболу змінюють графік міжсезоння
190202 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Графіки ігор національних збірних України з футболу у наступному році досить сильно будуть відрізнятися від минулорічних – про це вже повідомив віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко. Втім, нововведення не торкнуться головної команди, а будуть задіяні лише для молодіжних складів.

     Причиною таких змін став переїзд молодіжних команд до Туреччини на час зимових зборів. Раніше українські футболісти тренувалися в Росії, однак, після початку збройної агресії, змінили дислокацію. В Туреччині у 2015-му році команди зіграли досить багато матчів, однак в цьому році їх кількість значно зменшиться з причини того, що запропоновані Туреччиною змагання, в яких можуть прийняти участь молодіжні збірні, співпадають з початком зборів у клубах Української Прем'єр-ліги, тож більшість гравців основних складів будуть задіяні на тренуваннях своїх команд.

     Під час зібрання Дитячо-юнацької футбольної ліги України Вадим Костюченко висловив думку, що доречніше гравцям буде готуватися разом з командами до офіційних матчів, а їхати на змагання, як, наприклад, Antalya Cup, другим складом сенсу майже немає. Також Костюченко припустив можливість провести збори 2017-го року на території України – за місцем дислокації гравців основних складів.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення