Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Скільки заробляють футболісти в Україні

Скільки заробляють футболісти в Україні
217370 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Цікаву статистику оприлюднили у футбольних спільнотах, розповівши про заробітну плату футболістів, які грають в українській Прем'єр-лізі. У порівнянні з минулими роками виплати подекуди стали значно меншими, однак, ці зміни не стали системними, що дозволило деяким гравцям навіть збільшити свої статки у порівнянні з 2015-м роком.

     Так, найбільшу заробітну плату серед гравців Прем'єр-ліги, як і раніше, отримує Андрій Ярмоленко. Цього року він отримав 5 мільйонів доларів, що на 500 тисяч більше, ніж минулого сезону.

     Знов другу сходинку рейтингу посів хорватський півзахисник та капітан «Шахтаря» Даріо Срна – його статки цього року становлять 4,5 мільйонів доларів. Замикає трійку лідерів ще один гравець донецької команди – Бернард. Його зарплата сягає 4 мільйони на рік.

     З річною заробітною платнею у 2,2 мільйони поділяють між собою четверту та п'яту позиції Ярослав Ракицький та Марлос, за якими розташувався Євген Хачеріді, отримуючи за сезон 2 мільйони доларів.

     Замикають десятку рейтингу Фред, Едуардо та воротар гірників і національної збірної України Андрій П'ятов. За рік усі три футболісти отримують за гру у донецькому «Шахтарі» по 1,6 мільйонів доларів.

     Зазначимо, що чотири футболісти з цьогорічного списку у 2015-му входили до рейтингу найбільш оплачуваних спортсменів України, виступаючих як у межах країни, так і закордоном. Це Ярмоленко, Хачеріді, Ракицький та П'ятов.

     А ось кількість динамівців цього року значно скоротилася. З рейтингу вибули Олег Гусєв та Денис Гармаш, тож тепер список складається з двох футболістів столичного клубу та восьми спортсменів донецького «Шахтаря».


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення