Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Футбольна зрада: ще один українець "Шахтаря" перейшов у російський клуб

Футбольна зрада: ще один українець "Шахтаря" перейшов у російський клуб
224651 ПЕРЕГЛЯДІВ

Іван Ордець, захисник донецького "Шахтаря", продовжить кар'єру в Росії. 26-річний центрбек підписав контракт із московським «Динамо» на три роки. 19 червня про трансфер було оголошено офіційно.

На своїй сторінці в Instagram футболіст повідомив про свій вихід з команди, попрощався з футболістами «Шахтаря» та подякував вболівальникам:
«Сьогоднішній день для мене одночасно важливий і сумний. Сумний тому, що я прощаюся зі своїм другим домом - футбольним клубом "Шахтар", який в 2001 році відкрив двері, перед нікому не відомим хлопцем з Волновахи і дав йому шанс. Шанс протягом 18 років грати у кращому клубі країни. Шанс навчатися у найкращих професіоналів своєї справи і досягти значних вершин. Я хочу висловити подяку президенту клубу.
 З упевненістю можу сказати, що таких людей, як він, я ще не зустрічав ... Для мене було величезною честю грати з кожним із футболістів цього клубу. Вболівальники - дякую. Без вашої підтримки не було б наших перемог ... Настав час йти далі й підкорювати нові вершини... ».

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення